Fotky z historie sboru v letech 1980 až 1994

Fotky jsou z archivu Benno Bernarda

1981 - Oslava 50. narozenin zasloužilého velitele Valtra Kocura

Gratulace aktivním hasičům ke kulatým narozeninám se v Kobeřicích tradičně neobejdou bez asistence zásahového družstva. Tato tradice přetrvává dodnes.

1984 - Požár hospodářské budovy p. Švančara

1987 - Jablonecká hala a Rýmařov

Na halové soutěži v Jablonci n. Nisou nás reprezentovali Jiří Vehovský a Jan Drastík. Na známé soutěži v Rýmařově získali naši sportovci 3. místo. Čištění požární nádrže patří doposud k pravidelným pracem hasičů.

20 - 26. 6. 1988 - Slavnost 90. výročí záložení SDH Kobeřice

Námětové cvičení na budovu staré hasičské zbrojnice, proběhlo za účasti okolních jednotek. Byla prováděna dálková doprava vody z Bílého potoka a zásah střední pěnou.

V sále pohostinství u Uličky byla uspořádána členská schůze. V areálu požární zbrojnice proběhla soutěž družstev mužů a poté ukázky pro veřejnost.

1988 - Hněvošice okresní kolo 1. místo

Fyzicky kvalitní družstvo potvrdilo své kvality postupem na krajské kolo soutěže mužů.

Příprava požárního útoku Start požárního útoku Diváci Jiří Vehovský přebírá cenu Jarek Boček přebírá cenu

1989 - Soutěž žáků v Chuchelné

Na této soutěži získalo naše družstvo 2. místo. Disciplínami byla štafeta dvojic, požární útok a zásah džberovou sříkačkou. Mezi soutěžícími jsou i tvůrci internetových stránek.

Požární útok Štafeta dvojic Džberovky Vyhodnocení

1989 - Velice úspěšná sezóna našich sportovců

Po získání putovního poháru ONV Opava Kravaře - po získání putovního poháru Zájezd Opočno

1994 - Loučení s CAS 25 Š 706 RTHP

Po 15. letech služby od nás odjela CAS 25 do Dolního Benešova, kde na jiném podvozku slouží dodnes. Cisterna měla totiž několik závažných neodstranitelných závad na podvozku a motoru. Na její místo do garáže zacouvala nová CAS 8.

Společné foto s CAS 25 Obě CASky nová i stará