Výstroj hasičů

Rukavice HOLÍK z materiálů NOMEX® DeltaT, KEVLAR® a kůže PECHNO s membránou proti vlhkosti PORELLE®.

Přilba SCHUBERTH F210 - moderní přilba z kompozitního materiálu odolného proti vysokým teplotám, se štítem z polykarbonátu.

Zásahový oblek FIREMAN III firmy DEVA, z materiálu NOMEX® Outershell, s membránou PORELLE® a tepelnou izolací NOMEX®/VsFR.

Kukla z materiálu NOMEX® Comfort.

Zásahová obuv NOVESTA, z přírodní pryže se sníženou hořlavostí, s ocelovou tužinkou a podrážkou odolnou proti propíchnutí.

Přetlakový vzduchový dýchací přístroj MSA AUER BD 96, tlak 30 MPa, láhev 6 litrů ocelová, zásoba vzduchu 1800 l, hmotnost 12,7 kg. Maska AUER S3 s připojením do přilby SCHUBERTH, vyrobená ze silikonu.

Rovnotlaký vzduchový dýchací přístroj SATURN S7, tlak 20 MPa, láhev 7 litrů ocelová, zásoba vzduchu 1400 l, hmotnost 17 kg. Maska Dräger PANORAMA NOVA s pětibodovým náhlavním křížem, vyrobená z EPDM pryže.